Klimatizácia - vzduchotechnika

Komplexné služby v oblasti klimatizácie a vzduchotechniky

Zabezpečujeme komplexné služby od projektovej dokumentácie, alebo návrhu technického riešenia, cez predaj, montáž vzduchotechnických zariadení a klimatizácií až po ich záručný a pozáručný servis.

Klimatizácia do domácnosti a kancelárie

Nástenné split jednotky

Tieto jednotky ktoré sa dajú veľmi jednoducho nainštalovať do malého priestoru, sa vyznačujú výnimočne vysokým chladiacim výkonom.

Inverterové jednotky

Inverterová technológia vyniká množstvom výhod. Úspora energií, návratnosť počiatočnej investície, výkonné chladenie a kúrenie zároveň, automatické prepínanie, nízka úroveň hluku a vibrácií.

ART COOL Gallery Inverter

Pokiaľ hľadáte jednotku, ktorá sa od ostatných výrazne odlišuje, zvoľte práve tento typ jednotky. Je to jednotka ktorá vypadá štýlovo, moderne a príťažlivo. Čítať ďalej...

Nástenné jednotky

Najpríjemnejšie prúdenie vzduchu pre človeka sa dá nájsť v prírode. V tejto výrobkovej rade je aplikovaná vedecká teória chaosu Chaos swing, ktorá účinným spôsobom vytvára svieži, prirodzený vánok.

MULTI SPLIT

Prevedenie Multi Split je najideálnejšie riešenie klimatizácie pre rodinné domy, pretože sa vyhnete inštalácii niekoľkých vonkajších jednotiek na vonkajšej fasáde Vášho domu.

Klimatizácia pre veľké priestory

Technológia MPS Invertor

Technológia MPS ( multi power system) používa 2 alebo viac kompresorov - 1 hlavný a 1 alebo viac prídavných kompresorov.

Kazetové jednotky

Jedná sa o jednotky pre komerčné účely, ktoré je možné nainštalovať v najrôznejších priestoroch, napr. reštauráciách, hoteloch, kanceláriách a konferenčných miestnostiach.

Kanálové jednotky

Jednotka je skrytá v strope, jej inštalácia je vhodná v miestach, kde je vyžadovaná združená alebo individuálna klimatizácia, pre budovy s mnohými miestnosťami, alebo halami, ako sú reštaurácie, koncertné sály a hotely.

Textilné výustky

Textilné výustky sú vďaka mikroperforácii a nekonečným možnostiam rozvodu vzduchu veľmi zaujímavým riešením distribúcie klimatizovaného vzduchu.

Konvertibilné a pod stropné jednotky

V závislosti na tom, koľko miesta máte k dispozícii, môžete túto jednotku nainštalovať pod strop, alebo nad podlahu.

Stĺpové jednotky

Stĺpová jednotka dokonale splýva a perfektne ladí s vybavením miestnosti.

Strešné jednotky - Rooftopy

Jedná sa o hospodárny a užívateľsky príjemný výrobok vhodný pre stredne velké domy a obchody.

Vzduchotechnika

Odvetrávanie veľkých a malých hál, reštaurácií, barov, plavární, sociálnych zariadení. Chladenie, ohrev a rekuperácia vzduchu. Odsávanie pary v kuchynských prevádzkach. Odsávanie častíc pri technologickom opracovaní rôznych materiálov, vrátane ich zachytenia.

Udržiavanie požadovanej teploty a vlhkosti vzduchu v priestoroch.

Meranie a regulácia VZT systémov

Jedná sa o kompletnú službu, ktorá zahŕňa zregulovanie výustiek, klapiek, požiarnych klapiek, vyhotovenie protokolov o meraní a regulácii.